home    work     about     studio     contact

Kreatywne pomysły. Dobrze wykonany projekt. Wymierne rezultaty.

PACKSHOT AREA to kompleksowe studio projektowe z siedzibą we Wrocławiu. Pracuje z przedsiębiorcami i przedsiębiorstwami różnej wielkości. Poprzez przemyślane, zorientowane na Klienta rozwiązania pomagam zobrazować wizje  Zleceniodawców. 

about

Projektowanie Graficzne to świat, w którym stawiam na prostotę, oryginalność i profesjonalizm. Do czegokolwiek potrzebny jest Ci jest projekt

– Wykonam go. Zdjęcie reklamowe? Nie ma problemu.

Moją ambicją nie jest definiowanie fotografii i reklamy na nowo – chcę ją robić prościej i bardziej profesjonalnie.

Budowanie silnej marki jest niezbędne w skutecznej reklamie produktów oraz usług na rynku. Ciężko pracujemy, aby w pełni zrozumieć działalność naszych Klientów, abyśmy mogli znaleźć najlepsze rozwiązania projektowe dostosowane do ich potrzeb i celów. Posiadanie spójnej identyfikacji wizualnej marki buduje zaufanie i wzmacnia podstawowe wartości marki.

Każde zlecenie rozpoczynamy od dokładnego rozpoznania potrzeb klienta - efekt naszej pracy ma być przede wszystkim satysfakcjonujący dla naszych Zleceniodawców. Każde nowe zadanie jest dla nas wyzwaniem i każde traktujemy tak, jakby było tym pierwszym, najważniejszym. Kryteria naszej pracy są proste i niezmienne - odpowiedzialność, sumienność i profesjonalizm. As simple as it is!

W ciągle zmieniającym się świecie technologii nie warto ślepo podążać za wszystkimi, tylko obrać swój własny cel. W efekcie tego nasza marka będzie wyrazista i łatwo rozpoznawalna przez odbiorców.

 

studio

Studio koncentruje się na tworzeniu wizualnego doświadczenia pokazującego, że postrzeganie kształtu może być pięknym doświadczeniem. Wierzymy, że udany projekt zwiększa wartość marki, a strategiczne podejście jest równie ważne jak wykonanie zadania. Jesteśmy nieugięci w dążeniu do doskonałej jakości we wszystkim, co robimy.

 

Mike

 

Hardware / Software

contact

Dobrze wykonane zdjęcie produktu czy dobry projekt graficzny maja niebagatelne znaczenie w budowaniu wizerunku firmy. W pięknej i czystej formie zawsze chcemy w najbardziej korzystny sposób pokazać to, co nasi Klienci mają do zaoferowania. Kwestia wyglądu jest dla nas priorytetem.

 

"Simplicity is the ultimate sophistication"

Leonardo da Vinci

contact / Mike /   Tel: +48 514 475 332   email : play@mikeadamek.com 

4
p
v

Wybrane projekty

Wybrane projekty z zakresu identyfikacji wizualnej, projektu logotypu, fotografii  oraz projektowania na potrzeby druku.